16 stycznia 2024

AKADEMICKIE INICJATYWY

,,Jak świadomie wybierać przyszłość akademicką?’’

W dniu 16 stycznia 2024 roku odbyło się w naszej szkole coroczne spotkanie z przedstawicielami organizacji zajmującej się doradztwem w zakresie promocji edukacji, współpracy z instytucjami edukacyjnymi.

Młodzież miała możliwość zapoznania się z sylwetkami aglomeracji akademickich oraz z kluczowymi elementami świadomego wyboru swojej własnej ścieżki rozwoju.

Słuchacze poznali również najchętniej wybierane kierunki kształcenia w ubiegłym roku szkolnym oraz najefektywniejsze metody pozyskiwania informacji na temat dalszej edukacji.

Merytorycznym partnerem Akademickich Spotkań jest Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie.

Nasi uczniowie poszerzyli swoje akademickie horyzonty i możliwości rozwoju zawodowego.

Dziękujemy za zaprezentowanie nam ciekawych kierunków kształcenia oraz przybliżenie oferty edukacyjnej szkół wyższych.