03 marca 2022

DRODZY UCZNIOWIE I PRACOWNICY SZKOŁY!

Pomoc dla trzech konkretnych rodzin!

Szkolny Klub Wolontariusza włącza się do pomocy mieszkańcom Ukrainy, którzy przybyli do naszego miasta. Chcemy pomóc trzem rodzinom, które już są zakwaterowane w Bełchatowie. W tej chwili można wspomóc ich żywnością (mąka, cukier, makarony, kasze, ryż, olej, płatki śniadaniowe, mleko w kartonach, soki, dżemy, konserwy, herbata, kawa, kakao, słodycze), artykułami chemicznymi (proszek i płyn do prania, płyn do płukania, mydło, żele pod prysznic, szampony, pasty i szczoteczki do zębów, dezodoranty damskie i męskie, podpaski, papier toaletowy, ręczniki papierowe, pampersy dla noworodka i niemowlaka, chusteczki nawilżane, chusteczki higieniczne), przyborami szkolnymi. Proponujemy, aby klasy zgłaszały do biblioteki, które produkty chcą dostarczyć, aby nie powielać tych samych darów. Wszystkie te rzeczy można przynosić do biblioteki szkolnej.

Dziękujemy!

Opiekunki SKW