13 listopada 2022

DZIEŃ BAJEK

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, 7 listopada przeżywaliśmy wyjątkowy dzień w naszej szkole. Każdy mógł przebrać się za swoją ulubioną bajkową postać by w ten sposób wziąć udział w Dniu Bajek. Korytarze naszej szkoły zapełniły się barwnymi postaciami, z głośników radiowęzła leciały utwory związane z bajkami oraz każdy mógł zrobić sobie zdjęcie przy specjalnie przygotowanej ściance o tematyce bajkowej.

Nie obyło się bez rywalizacji indywidualnej oraz międzyklasowej. Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najlepsze przebranie i tu zwyciężył Filip Tłoczek z klasy I A, natomiast Anna Kostusiak z III F otrzymała specjalne wyróżnienie Jury Konkursowego.

Klasa IIG wygrała konkurs na największą liczbę uczniów przebranych w klasie, dlatego mogą już oczekiwać na smakowitą nagrodę ufundowaną przez Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli odpowiedzialni za przygotowanie tego dnia i piękny jego przebieg.