15 października 2021

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

13 października, jak co roku, świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii, w czasie której wspominaliśmy historię naszej szkoły w formie prezentacji, wysłuchaliśmy wystąpienia Pani Dyrektor Joanny Zalejskiej, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń Polaków oraz uroczyście powitała uczniów klas pierwszych. Następnie uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, wstępując w mury naszego liceum. Na koniec przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia nauczycielom, dziękując za ich pracę, a Pani Dyrektor wręczyli bukiet kwiatów.
Uroczystość przygotowały klasy III G1 i I E.