21 kwietnia 2022

DZIEŃ OTWARTY W BRONKU

21 kwietnia w naszej szkole gościliśmy uczniów klas ósmych szkół podstawowych wraz z opiekunami. W ramach Dnia Otwartego zaproszeni goście spotkali się z Panią Dyrektor, a potem uczestniczyli w szkolnej grze terenowej „Poznaj Bronka” i zwiedzali szkołę w towarzystwie naszych uczniów. Spotkanie przebiegało pod hasłem: „Bronek – szkoła z przeszłością dla ludzi z przyszłością”. Zwiedzający mogli zobaczyć nauczycieli prowadzących lekcje w swoich klasach, czekali na nich także sportowcy, przedstawiciele samorządu szkolnego i wolontariusze przy swoich stanowiskach.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom za pomoc w organizacji Dni Otwartych „Bronka” i aktywny udział w tej imprezie. Byliście wspaniali - mamy nadzieję, że odwiedzający nas uczniowie szkół podstawowych to docenili i tłumnie pojawią się w naszych murach we wrześniu.