21 kwietnia 2023

DZIEŃ OTWARTY W "BRONKU"

20 kwietnia w naszej szkole miał miejsce Dzień Otwarty, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Mury „Bronka” odwiedziło bowiem około 600 uczniów klas ósmych szkół podstawowych powiatu bełchatowskiego. Zostali oni serdecznie powitani przez Panią Dyrektor Joannę Zalejską w sali gimnastycznej.
Część oficjalną zamknął pokaz psiej akrobatyki poprowadzony przez Weronikę Burczyk (kl. 3G) oraz występ muzyczny w wykonaniu Marcelego Bąkiewicza (kl. 3H) i Tomasza Orłowskiego (kl. 4A).
W czasie swojej wizyty goście zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły, pod opieką młodzieży już uczącej się w naszym liceum zwiedzili budynek szkoły, a także poznali nauczycieli prowadzących w tym czasie zajęcia. Przyszli absolwenci szkół podstawowych brali również udział w zadaniach przygotowanych przez uczniów naszego liceum.
Spotkaniu towarzyszył słodki poczęstunek w kawiarence w naszej czytelni. Atmosfera była radosna, a organizacja bardzo sprawna.
Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym w prace związane z Dniem Otwartym w „Bronku”, a gości gorąco zapraszamy we wrześniu – już jako uczniów I LO. Naszą ofertę edukacyjną znajdziecie na stronie szkoły (www.lo1.pol.pl) i FB.
Do zobaczenia po wakacjach!