28 kwietnia 2024

DZIEŃ OTWARTY W BRONKU

24 kwietnia gościliśmy w naszej szkole uczniów klas ósmych i ich nauczycieli ze szkół z Bełchatowa i powiatu bełchatowskiego. Wydarzenie rozpoczęło się w sali gimnastycznej krótkim wystąpieniem Pani Dyrektor Ewy Kępy. Następnie uczniowie „Bronka” zaprezentowali swoje talenty – muzyczne (chór szkolny, zespół ”Faliste Blaszki„ ), taneczne (Maja Mielczarek, Kacper Kawa), sportowe (pokaz psiej akrobatyki przygotowany przez Weronikę Burczyk). Kolejnym punktem wydarzenia było zwiedzanie szkoły w towarzystwie starszych kolegów – uczniów „Bronka”. Podczas zwiedzania można było poznać szkołę, nauczycieli, wziąć udział w licznych konkursach przedmiotowych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły, zrobić sobie zdjęcie w fotoramce, zagrać z naszymi mistrzami w szachy, pograć w piłkarzyki. Na zakończenie na naszych gości czekał poczęstunek.
Dziękujemy za tak liczne przybycie i mamy nadzieję, że zobaczymy się w przyszłym roku szkolnym.