29 listopada 2023

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada dwudziestu wolontariuszy z „Bronka” wzięło udział w niecodziennym wydarzeniu. Tego dnia w galerii „Olimpia” obchodzono Dzień Pluszowego Misia. Imprezę po raz kolejny zorganizował Ośrodek Realizacji Inicjatyw, z którym Szkolny Klub Wolontariusza współpracuje już od wielu lat.
W czasie wspólnej zabawy wolontariusze, których część przebrała się za znane dzieciom postacie z bajek, zbierała zabawki oraz środki na ich zakup, malowała tatuaże, składała misiowe origami. Imprezę uatrakcyjniły występy wolontariuszek „Bronka”: Gabrysi Kruk, Marysi Kłysik, Julki Urbaniak. Wspólna zabawa była pretekstem do zbiórki nowych zabawek oraz środków na ich zakup. Zabawki otrzymają mali pacjenci z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Wolontariuszom dziękujemy za świetną zabawę i ogromne zaangażowanie.