15 października 2021

KOLEJNY START I SUKCES LEKKOATLETÓW Z "BRONKA"!

Po świetnych startach w Mistrzostwach Powiatu Dziewcząt i Chłopców oraz równie udanych półfinałach przyszedł czas na Finał Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Szkolnej LA.
Nasze drużyny wypadły bardzo dobrze - drużyna chłopców zajęła IV, a dziewcząt V miejsce.
Wszystkim sportowcom gratulujemy!

Szkołę reprezentowali:
drużyna dziewcząt: Alicja Darmach, Łucja Gradowska, Julia Jończyk, Lena Jokiel, Katarzyna Langkamer, Patrycja Lenart, Magdalena Łaz, Maja Łuczak, Oliwia Malinowska, Katarzyna Michalska, Oliwia Michalska, Martyna Mielczarek, Zuzanna Mielczarek, Oliwia Pawłuś, Julia Piechura, Sara Popek, Liliana Stępnik, Iga Struzik.
drużyna chłopców: Wiktor Biskupski, Jakub Bracki, Patryk Dobrakowski, Mikołaj Domański, Igor Frączak, Kacper Jaśkiewicz, Jan Kamiński, Wiktor Kuciński, Marcel Kuśmierek, Mateusz Markowiak, Mateusz Peczka, Artur Pierzchała, Jakub Stępiński, Mateusz Uchroński, Kacper Wośko, Antoni Gaszewski, Piotr Tomski, Grzegorz Tomczyk, Kamil Janik.