24 lutego 2023

KONKURS

Zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w konkursie Polskiej Agencji Prasowej „Moje podwórko jest w Europie". Do wygrania jest nagroda pieniężna w wysokości 3 tys. zł oraz warsztaty zmodelowania i druku 3D.Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy konkursowej: filmu, zdjęcia lub galerii zdjęć, pokazującej, jak zmienia się okolica w której żyją dzięki inwestycjom z funduszy europejskich. Konkurs przeznaczony jest dla zespołów, których skład nie może być większy niż 30 osób. Główna nagroda w konkursie to 3 tys. zł. Uczestnicy, którzy zajmą II i III miejsce wezmą udział w warsztatach z modelowania i druku 3D.Warsztaty łączą edukację technologiczną i STEAM z zaangażowaniem w aranżacje przestrzeni wspólnych (np. szkolnej klasy).

Prace konkursowe można nadsyłać do 5 marca 2023 roku na adres:samorzad@pap.pl lub tradycyjnie, pocztą (decyduje data stempla pocztowego).

Laureatów konkursu ogłosimy 10 marca 2023 roku. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie Serwisu Samorządowego PAP https://bit.ly/3kh7Nww .

Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Polityka Spójności w regionach" i jest współfinansowany przez Komisję Europejską.