15 grudnia 2023

KONKURS „FASCYNUJĄCA FIZYKA 2023/24”

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji konkursu z fizyki, którego organizatorem jest Politechnika Łódzka i Stowarzyszenie Nauczycieli Ziemi Łódzkiej.
Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych naszego województwa. Do pierwszego etapu konkursu „Fascynująca Fizyka” w naszej szkole podeszło 25 uczniów, a ośmiu przeszło dalej . II etap odbył się 15 listopada 2023 roku w wersji zdalnej. Rywalizowało w nim ok. 150 licealistów, głównie z naszego województwa.
Z przyjemnością informujemy, że do finału, czyli III etapu, który odbędzie się 8 stycznia 2024 r., przeszło pięciu naszych uczniów:

1 Mateusz Kozakowski IVA
1 Kamil Urbańczyk IVA
2 Olivier Jasiński IIIA
3 Jakub Kłucjasz IIIB
4 Jerzy Jurczak IIA

Serdecznie im gratulujemy i życzymy owocnej rywalizacji o indeks Politechniki Łódzkiej.