24 lutego 2024

KONKURS WIEDZY O BHP I PRAWIE PRACY

W dniu 23.02.2024r. uczennice Naszej szkoły wzięły udział w VII Powiatowym Konkursie Wiedzy o BHP i Prawie Pracy „Bądź Najlepszy – Zostań Mistrzem”, który miał miejsce w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie.
Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowań uczniów tematyką bezpieczeństwa, obowiązującymi przepisami, stworzenie możliwości poszerzenia wiedzy z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, przepisów i zasad udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej oraz obowiązujących przepisów przeciwpożarowych. Uczniowie biorący udział w konkursie: Walas Nikola 3G i  Wieczorek Oliwia 3G.
Nasze uczennice wykazały się dużą wiedzą z zakresu BHP i Prawa Pracy. Walas Nikola zajęła III miejsce w konkursie.
Serdeczne gratulacje !