09 marca 2023

MISTRZOSTWA POLSKI W HOKEJU PODWODNYM

4 marca na basenie hotelu „Sport” w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Hokeju Podwodnym. W zawodach wzięło udział sześć zespołów. Drużyna z Bełchatowa zajęła drugie miejsce, uzyskując tytuł wicemistrza Polski.
W zawodach startowali następujący uczniowie I LO: Zuzanna Szymaniak (kl. 2F), Gabriela Janus (kl. 2A), Patryk Białkowski (kl. 4A) i Aleksander Gajda (kl. 2F).
5 marca zawodnicy rozgrywali mecze w ramach turnieju towarzyskiego. Nasi wolontariusze z SKW aktywnie pomagali w prowadzeniu tej imprezy. Do ich zadań należało np. liczenie punktów i goli oraz mierzenie czasu kar. Oczywiście cały czas kibicowaliśmy zawodnikom bełchatowskiej drużyny „Aquarius”, a szczególnie zawodnikom z naszej szkoły.