Wiadomości

04 kwietnia 2024

MISTRZOSTWA POWIATU

W dniu 25 marca 20024 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Nożną dziewcząt. W turnieju udział wzięło 7 szkół ponadpodstawowych. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy A i B. Nasz zespół trafił do grupy z ZSP 2, ZSP w Szczercowie oraz III LO w Bełchatowie.
W pierwszym meczu I LO pokonało ZSP 2 w Bełchatowie 2:0 (Marcela Niemczyk x2), w drugim meczu porażka z ZSP Szczerców 2:5 (Niemczyk, Zuzanna Gajda) a w trzecim meczu trzeba było uznać wyższość drużyny III LO w Bełchatowie 1:4 (Niemczyk).
Ostatecznie nasz zespół zajął VI miejsce w turnieju.
Skład drużyny:
Niemczyk Marcela, Dybowska Maja, Węglewska Maja, Kubiak Martyna, Gajda Zuzanna, Michalak Agata, Łachacz Gaja, Kęsy Julia, Florczyk Oliwia.
Opiekun: Piotr Kurzawski
 
W dniu 26 marca 20124 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Nożną chłopców. W turnieju udział wzięło 10 zespołów które zostały podzielone na 3 grupy. Nasz zespół trafił do grupy B gdzie zmierzył się z ZSP Szczerców oraz ZSO w Zelowie. W pierwszym meczu I LO pokonało ZSO Zelów 2:0 (Peczka Mateusz, Grzegorz Tomczyk) a w drugim meczu w grupie I LO zremisowało ZSP Szczerców 2:2 (Peczka Mateusz, Domański Mikołaj). Z 4pkt w grupie I LO zajęło 1 miejsce i awansowało do grupy finałowej.
Grupa finałowa w skład której wchodziło ZSP nr 1 w Bełchatowie oraz III LO w Bełchatowie.
System gry każdy z każdym. Pierwszy mecz nasz zespół zmierzył się z ZSP nr 1 i przegrał 2:5 (Peczka x 2). Drugi mecz również przegrana z III LO 0:4 i ostatecznie I LO zajęło III miejsce w turnieju.
Skład drużyny:
Tomczyk Grzegorz, Gurin - Klupś Bogdan, Domański Mikołaj, Peczka Mateusz, Duraj Adam, Sokołowski Mateusz, Polek Szymon, Bryk Bartosz, Grill Julian, Sadowski Oliwier, Szpak Michał
Opiekun: Piotr Kurzawski

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

im. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

W BEŁCHATOWIE

KONTAKT

e-mail: lo1@lo1.pol.pl
strona internetowa: www.lo1.pol.pl
numer telefonu: 44 632 20 10
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
W BEŁCHATOWIE UL. 1 MAJA 6
97-400 BEŁCHATÓW
 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.