Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
W BEŁCHATOWIE UL. 1 MAJA 6
97-400 BEŁCHATÓW
 
e-mail: lo1@lo1.pol.pl
strona internetowa: www.lo1.pol.pl
numer telefonu: 44 632 20 10

KONTAKT

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

im. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

W BEŁCHATOWIE

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców dla Bronka

 

3 marca 2022 r. w I LO im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie odbyły się MISTRZOSTWAPOWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT. W zawodach wzięły udział cztery drużyny. Po zaciętej walce uczennicom ,,Bronka” po opieka B. Kuligowskiej w składzie: Julia Dziedziczak, Julia Ostrowska, Kasia Langkamer, Kinga Duchowska, Lena Jokiel, Maria Leśniak, Nastia Oliinyk, Oliwia Michalska, Sara Popek, Wiktoria Stasiak zdobyły I MIEJSCE. Pozostałe drużyny uplasowały się na następujących pozycjach: II MIEJSCE – II LO im. Jana Kochanowskiego III MIEJSCE – ZSP Kleszczów IV MIEJSCE – ZSP Szczerców

Natomiast  4 marca drużyna piłki siatkowej chłopców w sali gimnastycznej II LO wygrała  mecze z: ZSP1 Bełchatów, ZSP Kleszczów i II LO Bełchatów. Zajmując I miejsce w Mistrzostwach Powiatu  wywalczyliśmy razem z dziewczętami awans na Mistrzostwa Rejonu w Działoszynie. Drużyna pod opieką J.Budzyńskiego wystąpiła w składzie: Jan Cieślik, Patryk Dobrakowski, Igor Fratczak, Antoni Gaszewski, Julian Glapiński, Jan Kamiński, Rafał Mielczarek, Maciej Pasiak, Nikodem Szpotan, Mateusz Wędzonka, Filip Wilk. Wspaniale było się spotkać na wydarzeniu sportowym po tak długiej przerwie spowodowanej pandemią. Gratulujemy sukcesu obu zespołom i życzymy awansu na zawody wojewódzkie.

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

MISTRZOSTWA POWIATU DLA BRONKA

07 marca 2022

Wiadomości