05 stycznia 2024

SPOTKANIE Z MARCINEM WORTMANNEM I ROBERTEM OSAMA

4 STYCZNIA 2024 roku w ILO uczniowie mieli sposobność zapoznać się ze specyfiką zawodów artystycznych oraz etapów rekrutacji na wyższe uczelnie artystyczne. A wszystko to dzięki Gościom, którzy odwiedzili Naszą Szkołę - dr. Marcinowi Wortmannowi ( wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu; aktor teatrów Syrena, Roma, Filharmonii Podlaskiej; jeden z najwybitniejszych aktorów musicalowych, śpiewak operowy, skrzypek, wokalista jazzowy, który zagrał w blisko 5000 spektaklach teatralnych) oraz Robertowi Osama Gyaabin ( multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, dyrygent, aktor, reżyser; przez ponad 15 lat związany z programem rozrywkowym "Jaka to melodia"). Panowie przybliżyli uczniom arkana pracy aktorskiej, muzycznej i artystycznej oraz zaprezentowali utwory muzyczne. Dodatkowo uczniowie mogli skorzystać z warsztatów muzyczno-wokalnych, które poprowadzili dla nich nasi Goście.