Wiadomości

18 kwietnia 2024

TURNIEJ O PUCHAR KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W ŁODZI

12 kwietnia 2024 r. czteroosobowa drużyna w składzie: Małgorzata Domagała, Roksana Załęczna, Jan Kamiński i Mateusz Peczka wśród 24 zespołów szkół województwa łódzkiego przystąpiła do rywalizacji o miejsce na podium w Turnieju o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Do pokonania były: tor sprawnościowy, test wiedzy z zakresu znajomości Ustawy o policji i wiedzy o społeczeństwie oraz rozmowa kwalifikacyjna. Choć część teoretyczna wypadła dobrze, to nie ustrzegliśmy się błędów w części praktycznej, które skutkowały utratą czasu i, tym samym, punktów w klasyfikacji końcowej.

Podium wypełniły „klasy mundurowe” województwa łódzkiego, natomiast nasza drużyna musiała zadowolić się pamiątkowym dyplomem za udział, zdobytym doświadczeniem  i 17. miejscem.

Dziękuję drużynie za zaangażowanie i wysiłek włożony w walkę o jak najlepsze miejsce, a paniom sierżant sztabowym: Wioletcie Koteckiej i Małgorzacie Ratajczak (KPP w Bełchatowie) za pomoc w przygotowaniu  drużyny z "Bronka" do turnieju.
Do zobaczenia za rok!
Jarosław Budzyński.

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

im. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

W BEŁCHATOWIE

KONTAKT

e-mail: lo1@lo1.pol.pl
strona internetowa: www.lo1.pol.pl
numer telefonu: 44 632 20 10
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
W BEŁCHATOWIE UL. 1 MAJA 6
97-400 BEŁCHATÓW
 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.