21 maja 2021

UCZNIOWIE KLAS III POŻEGNALI SZKOŁĘ

Dnia 20 maja 2021r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku klas trzecich. Uczestniczyli w nim uczniowie wraz z rodzicami oraz nauczyciele. Na uroczystości rozdane zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz medale Primi Inter Pares dla uczniów, którzy osiągneli najwyższe wyniki w nauce. Należeli do nich: Robert Wójtowicz, Amelia Babiarz, Jakub Szubert, Hubert Kabziński, Martyna Załęczna, Filip Anszperger oraz Eryk Olszewski. Ponadto uczniowie zaangażowani w działalność sportową otrzymali puchary za liczne osiągnięcia w różnych dziedzinach. Byli to: Eryk Olszewski, Bartosz Grabowiecki, Filip Poninkiewicz, Magdalena Kurdek, Mateusz Walas, Krzysztof Rogan, Krzysztof Kazuba, Jakub Wójciak, Maria Florczyk, Damian Jabłoński, Iga Przybylska, Natalia Strupińska oraz Maciej Tomczyk.

A medale Bene Meritus 2021 otrzymały panie Liliana Babiarz i Mirosława Olszewska z Rady Rodziców.

Apel przygotowała klasa II Eg pod opieką p. Justyny Mospinek i p. Magdaleny Turlejskiej.

WIĘCEJ ZDJĘĆ