20 lutego 2024

WALENTYNKOWY TURNIEJ KOSZYKARSKI

14.02.2024 w naszej szkole odbyły się zawody drużyn mieszanych w piłce koszykowej. Uczniowie mieli okazje zmierzyć się ze sobą i powalczyć o nagrody. Dla wszystkich uczestników turnieju był ogromny, słodki tort.
3 miejsce zajęła drużyna „jazz squad” z klasy 3E zdobywając jednego jokera „Bronka” (Magdalena Łaz, Piotr Kwiatkowski, Patryk Dobrakowski, Hubert Hofman, Lila Stępnik) 2 miejsce zajęła drużyna „boskie …” z klasy 2B (Szymon Kleczyk, Szymon Polek, Michał Szpak, Michał
Glapiński, Jan Kuchta, Filip Czajkowski, Adam Szafran). Rywalizację o pierwsze miejsce przegrali jednym koszem.
1 miejsce zajęła drużyna „bkk negros” z klasy 2A (Bartosz Leś, Jurek Jurczak, Kacper Motyka, Wojtek Dzieja, Filip Ślizak, Filip Tłoczek).
Organizatorzy liczą, że Turniej Walentynkowy stanie się impreza cykliczną w naszej szkole.