Wiadomości

17 stycznia 2024

WARSZTATY Z PROGRAMOWANIA

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zapisy na warsztaty  Koduj z Gigantami właśnie ruszyły. Są to n ajwiększe w Polsce, całkowicie bezpłatne, warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży. Mają one na celu stworzenie nowych perspektyw do rozwoju poprzez naukę programowania, niezależnie od miejsca zamieszkania czy sytuacji finansowej.
Wraz z naszymi patronami honorowymi szczególnie  Ministrem Edukacji i Nauki oraz  z Patronem Honorowym Pani Prezydent Miasta Bełchatowa.

 

W 14. edycji Koduj z Gigantami, tym razem pod hasłem Poszukiwacze Kodu, skupimy się nad rozwijaniem interdyscyplinarnych umiejętności dzieci, poprzez wzbudzanie w nich pasji odkrywania i eksploracji. Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, C#  przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w ponad 100 polskich miastach, a także w formie online. 
 
Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Bełchatowie ul. Wojska Polskiego 13,
w dniach 27 stycznia oraz 10, 17, 18 lutego 2024.

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

im. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

W BEŁCHATOWIE

KONTAKT

e-mail: lo1@lo1.pol.pl
strona internetowa: www.lo1.pol.pl
numer telefonu: 44 632 20 10
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
W BEŁCHATOWIE UL. 1 MAJA 6
97-400 BEŁCHATÓW
 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.