22 marca 2022

WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY Uniwersytetu Jagiellońskiego

Zapraszamy na  WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY  Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się w dniu  26 marca 2022 r.  w godz.  10:00 - 16:00 .To już nasza tradycja, że w marcu spotykamy się na  Dniach Otwartych UJ  - w tym roku tylko online, ale przygotowaliśmy dla Was bogatyprogram! Przedstawiciele wydziałów, organizacji studenckich, Samorządu Studentów oraz Działu Rekrutacji na Studia będą czekali na Was na czatach i na indywidualnych spotkaniach, odpowiedzą na Wasze wszystkie pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku czy miejsca studiów. Na spotkaniu live porozmawiamy o tegorocznej rekrutacji, przedstawimy możliwości jakie daje UJ, opowiemy o stypendiach, akademikach, stażach i współpracy z biznesem. Będziecie też mogli posłuchać wykładów naszych naukowców.