20 marca 2024

XIX POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

19 marca 2024r. w ILO w Bełchatowie odbył się XIX Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego. Konkurs ten jest objęty Honorowym Patronatem Starostwa Bełchatowskiego i cieszy się niezmiennym zainteresowaniem wśród uczniów naszego powiatu.
Każda edycja tego Konkursu składa się z dwóch etapów: pisemnego i ustnego. Z powodu bardzo wysokiego poziomu prac pisemnych uczestników Komisja Konkursowa w składzie: Jadwiga Gralińska – ILO w Bełchatowie, Ewa Kaczka – II LO w Bełchatowie, Joanna Skarzyńska – ZSP 1 w Bełchatowie, Anna Pałczyńska – ZSP w Kleszczowie - zakwalifikowała aż 13 uczniów z naszego powiatu do etapu ustnego. Po wysłuchaniu wszystkich wypowiedzi Komisja podkreśliła rosnący z każdą edycją poziom umiejętności językowych jego uczestników i wyłoniła zwycięzców XIX edycji PKJA.
Najwyższe trofeum dla naszej szkoły zdobyła Martyna Mielus, a wyróżnienia otrzymali Kuba Stępiński i Wiktor Tokarz.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom w XIX edycji serdecznie gratulujemy!!!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom języka angielskiego w naszym powiecie za
zaangażowanie w przeprowadzenie kolejnej edycji.

Organizator- Jadwiga Gralińska