08 kwietnia 2021

XIX POWIATOWY KONKURS
Z FIZYKI 2020/2021

W tym roku szkolnym uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zainteresowani trudnym, ale jakże ciekawym przedmiotem, wzięli udział w XIX już edycji Powiatowego Konkursu z Fizyki. Organizatorem są nauczyciele fizyki z „Bronka” czyli I LO Bełchatowie. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu i od lat cieszy się dużą popularnością, gdyż jest to świetny sposób na sprawdzenie swoich możliwości przed zbliżającą się maturą. W finale, który odbył się w poniedziałek 29.03.2021 r. rywalizowali uczniowie z trzech szkół powiatu bełchatowskiego. Konkurs składał się z dwóch części pisemnych – zadania zamknięte a następnie otwarte. I znów wzorem lat ubiegłych uczniowie „ Bronka” okazali się najlepsi. Gratulujemy laureatom, oto oni :

1.   Jakub Szubert - IIIA

2.   Filip  Stefaniak - VI LO im Z. Herberta