13 kwietnia 2021

PILNE I DLA ZAINTERESOWANYCH

Dzień dobry,  przekazuję prywatne info na temat możliwości dołączenia dowartościowego projektu,pod kontem rozwoju osobistego dla rodziców, nauczycieli oraz dzieci /młodzieży..

Są to bezpłatne spotkania on-line, w załączeniu harmonogram spotkań.

Pierwsze spotkanie on-line odbyło się 07.04.2021 wieczorem, ale po tak szerokim odzewie i prośbach ze strony uczestników (moimrównież)udostępniono możliwość odsłuchania webinaru dla spóźnialskich i zgłoszonych w terminie późniejszym(prawie 2 godzinna prelekcja na temat POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI)

link: https://youtu.be/qOrSbC5WvZg [1] Przedłużono równieżmożliwość dołączenia kolejnych osób i szkół, aby już na żywo uczestniczyć w webinarach

link do formularza tutaj:https://forms.office.com/r/VtBKnGcmxE [2]lub w poniższym mailu - ostateczny termin dołączenia do 13.04.2021.

Dla dzieci / młodzieży webinary będą prowadzone w godzinach zajęć szkolnych tak, żeby jak najwięcej dzieci było zobligowane do uczestnictwa.

Świadomie piszę "zobligowane", bo nie oszukujmy się, jak "coś nie jest prowadzone" w trakcie lekcji, albo ktoś z nimi później, chociaż na lekcji wychowawczej nieporozmawia, to dzieci podchodzą do tych zaleceń bard luźno.

Zapraszam również wszystkich, a przede wszystkim osobę opiekującą się projektem z ramienia szkoły, do polubienia strony Fundacji WHL i Kampanii Społecznej ŻYJĘ ŚWIADOMIE zaraz po dokonaniu rejestracji będzie automatyczna możliwość dołączenia. Udostępniam Państwu treść swojego prywatnego maila i dane osobowei jednocześnie (według zasad RODO) wyrażam zgodę na ich dalsze udostępnienie. Jeśli ktoś życzy sobie zadzwonić i dopytać o szczegóły - jestem otwarta na rozmowę, ponieważ wiem, jakie spustoszenie w życiu naszych dzieci oraz naszym, dokonały te wszystkie lockdown'y i odosobnienia .A psycholodzy mają ogrom pracy, więc my musimy sobie radzić w domachsami.

Beata Stępień

tel. 500-551-151